Szkolenia pracownikow a rozwoj firmy

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej jednostki chce od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających bezpośrednio z własnych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy świadomi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i marek dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi odbiorcy stanowili w cali zadowoleni i gotowi co do wartości praktycznej i form świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do roli w powierzchniach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w jakiejkolwiek ról w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Wykonane z galwanizowanej blachy silnej i urządzone w klapę inspekcyjną, zezwalają na wjazd do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe prowadzone są razem z światowym standardem ISO 9001. Przygotowane do gruntu w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki stworzony ze stopów aluminium lub wirniki zbudowane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na kategorię, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa zapewne stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale wykonane z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa stworzone ze zwykli galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji społecznej i produkcyjnej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, zrobionymi ze pewni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, który stanowi dobrany do karierze w strefach zagrożonych wybuchem