Oprogramowanie dla firm produkcyjnych

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest podać uwagę na plan ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to wysokie narzędzie dla niskich oraz średnich firm ułatwiające zarządzanie istotnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr tudzież płac, jest również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program ten chyba się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współpracy z ustawą o rachunkowości. Dotyczy toż z faktu że stanowi on na bieżąco aktualizowany z podstawowymi przepisami. Oprócz tego jasne są w nim swoistego typie narzędzia do raportowania i praktyk i dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można zyskać nie tylko dojazd do jego oryginalnych i mocnych funkcji, ale również do pomocy technicznej, która ułatwia rozwiązywanie bieżących problemów i wdrażanie rozwiązań przystosowanych do konkretnej dziedzinie i instytucje. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima zapewne nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych pionów i pełnej firmy, ale i przydać się w niscy klucz do zwiększenia jej sukcesów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online czy oraz z 60-dniowego dema offline. Stanowi wówczas szalenie istotne, bo dzięki temuż można podjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie spośród niego teraz ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co jest informacją wysokiej wartości oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób korzystających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.